S5 New Vision - шаблон joomla Mp3
Статті

Сучасне ортодонтичне лікування передбачає використання як знімної, так і незнімної апаратури. Фіксована (незнімна) апаратура, або брекети, займає переважно основну, завершальну частину лікування. Знімна апаратура використовується у підготовчому етапі для корекції росту і розвитку пацієнта, або, деколи як допоміжна при застосуванні незнімної.

Металеві брекети

Металеві брекети

Металеві брекети є найбільш поширеними. Вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Сьогодні металеві брекети набули меншого розміру, стали більш зручними та привабливими, ніж у минулому.

Естетичні брекети

Естетичні брекети

Керамічні та сапфірові брекети виготовлені з напівпрозорого матеріалу. Вони користуються найбільшою популярністю у дорослих пацієнтів у зв'язку з їх косметичною перевагою. Проте, крім косметичної, у них немає жодних перваг над іншими різновидами.

Самолігуючі брекети

SpeedSystem

Самолігуючі брекети пропонують багато переваг пацієнтові. Вони мають вбудовану самолігуючу систему, тому дозволяють використовувати "слабкі" дуги одночасно з низьким тертям для більш комфортного переміщення зубів. Вони зменшують тривалість лікування та забезпечують відмінну точність та ефективність позиціонування кожного зуба. Крім того, що самолігуючі брекети є більш комфортними, вони ще й забезпечують кращу гігієну, бо їх легше чистити. Все це робить процес лікування приємним та зручним для пацієнта.

Лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети

Непомітні брекети, що фіксуються на язиковій поверхні зубів. Вони непомітні для навколишніх, чим завоювали великий інтерес серед пацієнтів. Негативною стороною є менший комфорт пацієнта та більші порушення дикції ніж зі стандартними брекетами.

Еластопозиціонери

Еластопозиціонер

Досить ефективний метод ортодонтичної корекції з мінімальними втручаннями. Еластопозиціонер - силіконовий, високоеластичний шаблон Ваших вже вирівняних на моделі (set-up) зубів. Одягаючи його всього лише на ніч та біля 3 годин в день можна досягти хороших результатів. Хоча це дуже ефективний метод, покази до його застосування обмежені.

Елайнери (Clear Alligner)

Елайнер

Елайнери, або "прозорі брекети", прозорі знімні капи, які слід носити цілодобово і знімати тільки для прийому їжі та гігієни. При цьому раз на 3-4 тижні виготовляється новий апарат. Один елайнер може спричинити зубне переміщення біля 1 міліметра, тобто кількість кроків (замін елайнера на новий) залежить від обсягів переміщення зубів.

Знімна ортодонтична апаратура

Знімна ортодонтична апаратура

Знімна ортодонтична апаратура - апаратура, що використовується в основному для:

  • Корекції росту та розвитку стоматогнатичної системи дитини
  • Обмежених переміщень зубів та зубних рядів
  • Як допоміжні засоби при лікуванні незнімною апаратурою

Дана апаратура є знімною, тому вимагається ідеальна кооперація з пацієнтом - тільки у такому випадку результату буде досягнено.

Преортодонтичне лікування

Трейнер

Перед ортодонтичним лікуванням ми деколи рекомендуємо та підбираємо відносно індивідуальних особливостей преортодонтичний трейнер. Позитивні моменти даної апаратури:

  • Корекція росту і розвитку пацієнта, його зубощелепних співвідношень
  • Корекція скупченості зубних рядів (рекомендовані нами трейнера мають запрограмовану форму зубних дуг відповідно до індивідуальних особливостей кожного пацієнта)
  • Регуляція функцій м'язів та м'яких тканин щелепно-лицевої ділянки, положення губ, щік, язика, правильне дихання.

Оскільки методів лікування дуже багато, слід добре проаналізувати дані пацієнта для вибору оптимального плану лікування, що і буде зроблено при Вашому відвідуванні нашої клініки.

Контакти

Наша адреса - м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка 43

+38 099 069 36 99


0342 53 02 31

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця 9.00-19.00

Субота - за індивідуальним призначенням лікаря

Розташування на мапі: